سجّیل
صفحات وبلاگ
نویسنده: سید وحید هاشمی - ۱۳۸۸/۱٠/۱٠

 گزارش ویدئویی اندر احوالات مواضع منطقی جنبش سبز در روز عاشورای سبز:

 

   جهت دانلود می توانید به اینجا بروید.

پی نوشت:

یک نظر + یک پاسخ در ادامه مطلب


نظر مصطفی: "سلام حاجی
همه ی این صحنه ها رو که از تلویزیون خودمون دیدیم که.
برادر من
وقتی خون ریخته شده در ماه محرم که از ماه های حرام است؛ در ویدیو شما "مظلوم نمایی حقیقتا ساختگی و جعلی" معرفی شود چه انتظاری می توان داشت. آیا قتل حرمت شکنی عاشورا نیست؟ به نظر شما حرمت عاشورا را خون بیش تر می شکند یا سوت و کف؟
برادر من قتل، قتل است. حالا به دست مزدورین منافق یا حکومتی یا جنبش سبزی باشد فرقی نمی کند.
برادرم سید وحید، مهم این است در موارد ادعایی منی که خودم را جزو متشرعین می دانم کمی رعایت پرهیزکاری و تقوا کنم. هنوز عوامل قتل شناسایی و دستگیر نشده اند، هنوز دادگاه صالحی به موارد اتهامی آن ها رسیدگی نکرده است و حکمی صادر نشده است ولی می توان بدون هیچ کدام از موارد بالا، قتل ها و کشتار روز عاشورا را محکوم نمود که به نظر آقایون خون ریختن در ماه محرم حرمت شکنی بیشتر از سوت و کف دارد.
التماس دعا

نظر آقای جوادی آملی در مورد حوادث روز عاشورای 88: "دو نکته هست که خیلی مهم است: نکته اول اینکه اهانت به مقدسات برای همیشه محکوم است مخصوصا در روز عاشورا و اهانت کنندگان به مقدسات برابر قانون باید مورد مواخذه قرار "

پاسخ بنده:

"سلام رفیق عزیز
ممنون که بنده را هم از نظرت مطلع نمودی.
البته عبارتی که ذکر کردید بخشی از خبر بیست و سی بود که شاید بهتر بود در این کلیپ جای نمی گرفت. اما یکی دو نکته رفیق...

مستحضر هستید که هر قتلی محکوم نیست! امام حسین علیه السلام هم روز عاشورا قتل مرتکب شدند و نیز امیر المؤمنین در جنگ جمل و نهروان و ...
وقتی در یک تجمع غیر قانونی پس از حمله به ایستگاه کلانتری در میدان ولیعصر و ضرب و شتم پلیس و تسخیر آنجا و آتش زدن آنجا (در حالی که همین اقدام براساس قوانین اکثر کشورها از جمله ایالات متحده حکم تیر دارد) هنگام فرار دو وانت نیروی انتظامی از سمت چهارراه ولیعصر از این مهلکه و مهلکه مشابه در چهارراه ولیعصر، فردی از همین تخریب گران و حمله کنندگان را زیر گرفته و کشته است آنگاه جریانی (که البته خودش این مردم را فراخوان حضور داده است) او را شهید معرفی نماید و تظلم خواهی کند و... به نظر شما مظلوم نمایی جعلی و ساختگی نیست؟؟

اضافه می کنم این مظلوم نمایی لزوما ارتباطی با جناب میرحسین ندارد. این جریان شاید اندکی پس از انتخابات در مدیریت و راهبری او بود اما اکنون اختیار در دست او نیست. و گروههای دیگری راهبری را انجام می دهند که یگانه هدفشان سرنگونی جمهوری اسلامی است. و میرحسین موسوی در این میان یک ابزار است. بنده در این کلیپ قصد نداشتم تمام این صحنه های درگیری را نمایش دهم. شما که خود مشاهده نموده ای در جریان هستی برادر. اما قتل سید علی موسوی البته برای بسیاری مشکوک است و همچنان قاتل مشخص نیست و این اقدام طبیعتا محکوم است. اما بر اساس تحقیقات، بسیار بعید است که چنین اقدامی از سوی نیروهای نظامی داخلی صورت گرفته باشد. و البته با لحاظ تجربیاتی همچون احمد کارگر نجاتی، ترانه موسوی و ندا آقا سلطان و... که وصفی از آنها در چند یادداشت قبل گذشت، انجام ترور از سوی معاندین و به نام حکومت اصلا عجیب نیست.
متشکرم از تذکرت پیرامون تقوا. سعی می کنم بیش از پیش توجه نمایم. خدا همه ما را هدایت کند.
به زودی انشائ الله پستی درباره درگیری ها و کشته ها و درخواست مجوز راهپیمایی مسالمت آمیز خواهم آورد."

کدهای اضافی کاربر :